Wirtualne stoisko firmy

O firmie

Nutripharma to wyłączny dystrybutor w Polsce najwyższej jakości produktów do żywienia dojelitowego znanej w świecie marki Prodiet Medical Nutrition (www.prodietnutrition.com). Jesteśmy pasjonatami oraz doświadczonymi praktykami żywienia klinicznego cieszącymi się wsparciem największych leaderów żywienia w Polsce.

Poznaj Nutripharma

Oferujemy szerokie portfolio diet doustnych, dojelitowych i w proszku do postępowania dietetycznego przy niedożywieniu lub zagrożeniu niedożywieniem związanym z chorobą, także do żywienia dojelitowego w domu. Wspomagają one proces leczenia przeciwnowotworowego, walkę z odleżynami i trudno gojącymi się ranami, a także podnoszą komfort życia chorych. W przypadku diet do podaży przez sondę całkowicie zastępują pacjentowi naturalne pożywienie, a wygodne i ekologiczne opakowania typu tetra ułatwiają samodzielną podaż diety w domu bez specjalistycznego sprzętu.

Poznaj produkty Nutripharma

Żywienie dojelitowe w domu

W asortymencie Nutripharmy znajdują się także wyspecjalizowane produkty do postępowania dietetycznego u pacjentów z określonymi schorzeniami. NOWOŚCIĄ jest Immax – wysokobiałkowa, bezsmakowa dieta w proszku przeznaczona specjalnie dla pacjentów onkologicznych, zwłaszcza w przypadku kacheksji nowotworowej związanej z zaburzeniami smaku, gdyż dodawana do posiłków nie wpływa na zmianę ich smaku.

Poznaj Immax

Naszą ambicją jest rozpowszechnienie terapii żywieniowej oraz sprawienie, aby była dostępna dla każdego potrzebującego pacjenta wspierając jego walkę z chorobą. Pragniemy dostarczać nie tylko produkty, ale także wiedzę i wsparcie medyczne. Dlatego mamy odwagę nazywać się Centrum Żywienia Enteralnego.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów nasze produkty zamówić można on-line na stronie nutripharma.pl lub przez telefon pod numerem Infolinii 720 877 720. Dostarczamy w całej Polsce w zaledwie 1 dzień roboczy. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, w tym ośrodki opieki paliatywnej i długoterminowej, a także sklepy medyczne.

Zamów żywienie medyczne

Nowość IMMAX

Nowość! Bezsmakowa, wysokobiałkowa dieta w proszku Immax 350g.

Immax to wysokobiałkowa, bogatoresztkowa dieta w proszku do spożywania samodzielnie lub jako dodatek do naturalnego pożywienia.

Specjalna kombinacja składników odżywczych przeznaczona jest dla osób z zaburzeniami smaku i apetytu związanymi z choroba, np. nowotworową, kacheksją. Ze względu na swoje cenne składniki takie jak łatwo wchłanialne białko serwatkowe, L-leucynę, specjalistyczną mieszaninę witamin i składników mineralnych (w tym wysoką zawartość cynku) znacznie wpływa na poprawę stanu odżywienia pacjenta.

Immax jest odpowiedzią dla chorych cierpiących na zaburzenia smaku oraz inne powikłania leczenia przeciwnowotworowego, jak jadłowstręt (anoreksja), zaburzenia zapachu, kserostomia, wczesne uczucie sytości, zaparcia, biegunki, nudności, wymioty, zapalenia błony śluzowej przełyku, itd., ponieważ nie wpływa na smak naturalnego pożywienia i może być podawany niezauważenie. Nie wymaga spożywania dodatkowych diet, a jedynie suplementowania nim naturalnej diety chorego.

Zamów Immax

Zalecana dzienna porcja IMMAX (18miarek=15,4g) zapewnia dodatkowe 630 Kkal, 40g białka (serwatki oraz 7,2g L-leucyny), 9,4 g błonnika pokarmowego.

Immax zapewnia 77% zalecanego dziennego spożycia witamin i składników mineralnych.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji dotyczącej Immax poprowadzonej przez specjalistę ds. żywienia Hellin dos Santos – Prodiet Medical Nutrition, Brazylia.

Obejrzyj wykład

“Żywienie medyczne pacjentów onkologicznych”
Ida Hoffmann

Kontakt

NutriPharma chętnie współpracuje z klientami indywidualnymi, ośrodkami opieki paliatywnej, długoterminowej, domami pomocy społecznej, poradniami żywieniowymi w całej Polsce, a także z lokalnymi dystrybutorami, jak hurtownie, sklepy medyczne, zielarskie i apteki. Oferujemy rabaty, preferencyjne warunki płatności i dostawy. Chętnie nawiązujemy współpracę w systemie Dropshipping.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym:

Ida Hoffmann

600 338 071
ida.hoffmann@nutripharma.pl

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży:

Nutripharma Sp. z o.o.

Zwycięstwa 13A
80-219 Gdańsk

NIP 583 325 41 64
REGON 36774783200000
KRS 0000686120